pixel500w-500x1
Take control of your PBX
Virtualize with Hyper-V & VMWare

Snadná správa a instalace

3CX se odlišuje od konkurenčních řešení díky snadné instalaci a správě. Nastavení trvá několik minut a 3CX bude pracovat na stávajícím počítači se systémem Windows (nemusí být vyhrazený) nebo na virtuálním počítači instance Hyper-V nebo VMware. Díky konzoli pro webovou správu vyžaduje nastavení IP telefonů, bran, dálkových vedení SIP a softwarových telefonů jenom několik minut.

Automatická konfigurace „plug and play“ telefonů, okrajových routerů (bran) a služeb SIP Trunk

Zapojte IP telefon nebo okrajový router do své sítě a systém 3CX provede automaticky jeho konfiguraci, čímž vám ušetří nejenom krušné hodiny strávené nastavováním, ale i nutnost pracně studovat nový systém. Pomocí předkonfigurovaných šablon během několika minut připojíte SIP trunk pro většinu nejpopulárnějších poskytovatelů služeb SIP trunk, a to včetně podpory end-to-end (konec-konec), kterou systém 3CX poskytuje.

telefonní systém VOIP
telefonní systém VOIP

Snadná správa IP telefonů v rámci celé sítě

Se VOIP 3CX můžete spravovat své IP telefony z konzoly pro správu 3CX. Pouhými několika kliknutími myší zavedete nový firmware do mnoha telefonů. Zaručená součinnost s podporovanými IP telefony usnadňuje aktualizaci telefonů. Klienty 3CX pro dotykové telefony (smartphone) lze snadno nasadit vzdáleně přes e-mail a veškeré aktualizace softwaru probíhají automaticky, bez potřeby volat na podporu zákazníků.

  • Aktualizace firmwaru IP telefonů z konzoly pro správu 3CX
  • Každý nový firmware IP telefonu je testován systémem 3CX, aby nedocházelo k problémům se součinností
  • Dálkové nastavení a restartování IP telefonů
  • Konfigurace pokročilých voleb IP telefonů z konzoly

Virtualizace nebo instalace na existujícím serveru

Síla systému 3CX spočívá ve skutečnosti, že je zcela softwarový. Můžete tak využít své stávající servery a zcela využít jejich výkonu a spolehlivosti, aniž byste do své serverovny museli přidávat další „spotřebič“ s náročnou správou. Nabízí snadné zálohování a redundanci při bootování se systémy Hyper V nebo Vmware!

  • Kompletně softwarový systém
  • Využívá stávající servery
  • Nemusíte přidávat do serverovny žádnou další „černou skříňku“
  • Snadné zálohování a redundance při bootování se systémy Hyper-V nebo Vmware
hyper_vmware telefonní systém VOIP
Felipe Garcia, ředitel infrastruktury a služeb – Amerika, Wilson Sporting Goods:
Wilson Systém 3CX je postaven na pokrokově řešené, robustní softwarové pobočkové ústředně s uvážením hypervisoru a jeho komunikační řešení jsou dokonale vhodná pro organizace jakékoliv velikosti.
<