Slider 2TryLearn MoreSlash your Phone bills - Slider Image

Use SIP trunks, WebRTC & Apps

Slash your Phone Bill by 80%

Co je to hostovaná pobočková ústředna?

Hostovaná pobočková ústředna (PBX) je soukromá telefonní ústředna, poskytovaná jako hostovaná služba. Je také známá jako virtuální pobočková ústředna a přináší firmám, které ji používají, výhody jako eliminaci instalace, nákladů na provoz a údržbu VoIP ústředny, protože hostování pobočkové ústředny pro podnik zajišťuje poskytovatel VoIP služeb.

Hostovaná pobočková ústředna firmám i nadále umožňuje využívat veškeré výhody souboru funkcí jejich telefonního systému, jako jsou třeba zprávy hlasové pošty, faxování, automatické pozdravy, konference atd.

Společnosti. které svým zákazníkům nabízejí službu hostované pobočkové ústředny, zajišťují směrování nebo přepojování hovorů, a také veškerou údržbu související se službou hostované ústředny.

Hostovaná pobočková ústředna může fungovat třemi způsoby: buď přes veřejnou telefonní síť (PSTN), přes Internet (hostovaná IP ústředna přes internetovou telefonii nebo VoIP), resp. zkombinováním obou předchozích možností.

Klíčové výhody hostovaného řešení pobočkové ústředny

  • Úspora počátečních i následných nákladů– před instalací telefonního systému není nutná žádná velká investice, a také náklady na údržbu telefonního systému jsou mnohem nižší, protože nepotřebujete zaměstnávat vlastního pracovníka, který by prováděl obsluhu a údržbu vaší pobočkové ústředny.
  • Odbourání omezení na kanceláře– díky virtuálnímu telefonnímu systému mohou zaměstnanci pracovat odkudkoliv. Ideální pro lidi pracující z domova a prodejce, kteří jsou stále v pohybu.
  • Posílení image podniku– používání hostovaného telefonního systému mohou i malé firmy působit jako velké organizace s profesionálním telefonním systémem.
  • Škálovatelnost– virtuální telefonní systém firmám umožňuje přidávat nebo odebírat linky či klapky podle toho, jak se mění jejich velikost.
  • Snadné používání – vzhledem k tomu, že při nasazení virtuálních ústředen není potřeba provádět správu koncových uživatelů, je jejich používání snadnější než u tradičního telefonního systému.

Free for up to 1 year! Select preferred deployment:

On-Premise

for Linux on a $200 appliance or as a VM

Get the ISO

On-Premise

for Windows as a VM

Download the setup file

On the cloud

In your Google, Amazon, Azure account

Take the PBX Express