Slider 2TryLearn MoreSlash your Phone bills - Slider Image

Use SIP trunks, WebRTC & Apps

Slash your Phone Bill by 80%

Co je to TDM pobočková ústředna?

Pobočková ústředna typu TDM (Time Division Multiplexers, časově dělený multiplex) je nejstarší typ hlasové infrastruktury a proto je také jeden z nejběžnějších. TDM pobočková ústředna sestává z vlastních uzavřených samostatných systémů, protože byla navržena před vynalezením současné serverové technologie.

Tento typ pobočkové ústředny, který zahrnuje skříň s mnoha různými deskami určenými pro různé funkce, jako je například interkom či analogové rozšíření, se blíží ke konci svého životního cyklu. Desky TDM pobočkové ústředny jsou kompatibilní pouze se systémy od stejného dodavatele, který poskytl celkovou architekturu, což nutí uživatele používat stejného dodavatele pro všechno.

TDM pobočková ústředna také vyžaduje zvláštní personál pro obsluhu a rozsáhlou údržbu. Většinou jej používají společnosti, které zatím neprovedly aktualizaci síťové kabeláže.

Hlavní rozdíl mezi TDM a IP pobočkovými ústřednami je v tom, že IP pobočkové ústředny používají ke směrování hovorů internetový protokol, zatímco TDM pobočkové ústředny používají fyzické přepínače. Kromě toho je IP pobočková ústředna škálovatelná, může přinést dramatické úspory na telekomunikaci a uživatel není vázán na jednoho dodavatele.

Free for up to 1 year! Select preferred deployment:

On-Premise

for Linux on a $200 appliance or as a VM

Get the ISO

On-Premise

for Windows as a VM

Download the setup file

On the cloud

In your Google, Amazon, Azure account

Take the PBX Express